Кошик
44 відгуків

Про нас

Місія інтернет-магазину PowerON – надати своїм покупцям найкращі ціни на високотехнологічну сучасну електроніку. З нашою допомогою ви зможете вирішити будь-які завдання: від перегляду ефірних, супутникових, кабельних або інтернет каналів до створення розподіленої мережі, що масштабується. Успішний досвід роботи та чітка сегментація ринку дозволяє нам забезпечити суттєві переваги на досить ємному ринку з високою конкуренцією. Ми здійснюємо безпосередні поставки із заводів виробників і пропонуємо продукцію, що добре зарекомендувала себе, від таких торгових марок, як:

       

Vu+

AB PULSe

AB IPBox

AB Cryptobox

Formuler

Homatics 

Infomir

Dreambox

Octagon

AX Technology

Toroidal T90

 

Злагоджені процеси взаємодії з виробниками високотехнологічної електроніки, наявність усієї представленої в інтернет-магазині продукції на складі, професійна команда – все це дає нам можливість бути лідерами у вибраній спеціалізації та забезпечити найкращі умови для наших оптових та роздрібних покупців Ми реалізуємо широкий спектр електроніки, включаючи останні новинки, що забезпечують прийом HDTV мовлення, а також мовлення у форматі 4K (UHD, Ultra HD). аксесуарів, включаючи найнеобхідніші «дрібниці», без яких неможливо зробити повноцінну інсталяцію.

 

Наша пропозиція охоплює найбільш затребувані технологічні рішення, що впроваджуються у світі та експлуатуються в Україні. Зокрема ми пропонуємо найкращі ціни на ефірні ресивери для прийому цифрового сигналу стандарту DVB-T2, а також на ефірні антени виробництва компаній Opticum, Televes, Romsat та Roks Для тих, хто воліє використовувати найпрогресивніші технології, ми пропонуємо широкий вибір 4K Ultra HD і HD медіаплеєрів, мережевого та спеціалізованого обладнання, за допомогою яких ви зможете реалізувати найскладніші завдання: від створення домашнього кінотеатру до масштабних рішень у комерційному секторі У спектр наших можливостей входить не тільки реалізація продукції з доставкою, але також виконання робіт з монтажу та налаштування Якщо вам необхідно орендувати телевізори для проведення запланованих заходів, ви можете замовити у нас відповідну послугу.

 

 Інтернет-магазин PowerON запрошує до співпраці монтажні організації, приватних інсталяторів, дилерів, а також індивідуальних користувачів. Саме у нас ви зможете зробити повну комплектацію необхідним обладнанням та аксесуарами, гарантовано отримавши найкращий результат.

 

МИ ЗАВЖДИ СТАРАЄМОСЯ ЗРОБИТИ ВАШЕ ДОСУГ ПРИЄМНИМ, КОРИСНИМ І У ВИСОКОМУ ЯКОСТІ.

Інформація про компанію

Назва:
PowerON
Тип компанії:
Торгова компанія
Бренди:
Vu+, AB Cryptobox, Formuler, AB IPBox, Homatics

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2007

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner